Blog > Komentarze do wpisu
38. PZU Maraton Warszawski i ... #BiegamDobrze
38. PZU Maraton Warszawski zbliża się wielkimi krokami ... 56 dni 22h jeszcze.
Jakiś czas temu powziąłem decyzję, że biegnę w nim. Przygotowania trwają powoli, mozolnie i dzień za dniem. Ci co biegali albo mają zamiar biec widzą o czym mówię.
Odmianą w tym starcie jest inna forma zapisu na bieg. Wybrałem formę #BiegamDobrze a szczególnie wybrałem organizację SYNAPSIS, która jest bliska mi z różnych powodów. Moją zbiórkę możecie znaleźć pod adresem Biegnę dla SYNAPSIS. I jestem Wam bardzo wdzięczny za każdy grosz ofiarowny w moim imieniu fundacji SYNAPSIS.
Mam nadzieję, że moje przygotowania nie pójdą w gwizdek i uda się wystratować. Mam świadomość, że start w maratonie to różnie wychodzi i życie płata czasami figle. Pewne jest to, że pieniądzę nie znikną i zostaną spożytkowane na dobre cele niezależnie od mojego startu.
sobota, 30 lipca 2016, amad3us

Polecane wpisy

  • 7. Półmaraton Warszawski

    Dziś po raz kolejny dało mi się przebiec półmaraton. Pogoda piękna, trasa fajna i nie najłatwiejsza. Mój czas to 1:50:56 z którego jestem ogromnie zadowolony, b

  • 20. listopada 2011

    15.89km w czasie 1:38:24.Więcej można przeczytać tutaj .

  • maraton warszawski ... kolejny

    wygląda na to, że po raz kolejny Siła Wyższa da mi wystartować w Maratonie Warszawski - potencjalnie będę jednym z około 4 tysięcy ludzi, którym się nudzi i zam

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: